Ognisko dla klas piatkowych V-VIII odbedzie sie w piątek 10/13 .
    

Grono Pedagogiczne

Grono Pedagogiczne w roku szkolnym 2016/2017



Renata Rudnicki - Dyrektor Szkoly
 
Renata Rudnicki - Dyrektor Szkoly




Barbara Gawrońska - Zastępca Dyrektora
 
Barbara Gawrońska - Zastępca Dyrektora




Barbara Aniecko - 7d
 
Barbara Aniecko - 7d




Agnieszka Bilska - II LO
 
Agnieszka Bilska - II LO




Marcin Bogacz - Muzyk
 
Marcin Bogacz - Muzyk




 
Halina Czajkowska kl.I liceum




Halina Fotidzis -  kl. 0 i Przedszkole
 
Halina Fotidzis - kl. 0 i Przedszkole
Motto zyciowe:
"Darowanego nam czasu nie wolno marnowac, bo nie wroci"



Beata Kuta-Gancarz - Katecheta
 
Beata Kuta-Gancarz - Katecheta




Paulina Gebka - Nauczyciel pomoc
 
Paulina Gebka - Nauczyciel pomoc
"Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza."



Bożena Halat - Katecheta
 
Bożena Halat - Katecheta




Dorota Jakubowska - kl.5 i kl. 6
 
Dorota Jakubowska - kl.5 i kl. 6




Anna Jarosz - kl. 0  i  kl. II
 
Anna Jarosz - kl. 0 i kl. II
"Kiedy smieje sie dziecko, smieje sie caly swiat."
Janusz Korczak



Maria Keane  - kl.1b   kl.1c,  kl. 1e,   kl. 3c
 
Maria Keane - kl.1b kl.1c, kl. 1e, kl. 3c




Anna Lorenc - Muzyk
 
Anna Lorenc - Muzyk




Dorota Rowicki - kl. 8 , kl. III LO
 
Dorota Rowicki - kl. 8 , kl. III LO




Justyna Niewinska - Katecheta
 
Justyna Niewinska - Katecheta




Lucyna Olechno-Nowicki -  kl. 8b, kl.8 c
 
Lucyna Olechno-Nowicki - kl. 8b, kl.8 c




Grazyna Owsiany - kl. 1a,   kl. 1d
 
Grazyna Owsiany - kl. 1a, kl. 1d




Joanna Rokosz - kl. 2c
 
Joanna Rokosz - kl. 2c




 
Małgorzata Rząca kl. 4d




 
Dorota Sopart - kl. 5c, kl. 6a, kl.5b i 6b




Anna Strojny - Choreograf, rytmika, ZESPÓŁ GAIK
 
Anna Strojny - Choreograf, rytmika, ZESPÓŁ GAIK




Aneta Switala - kl. 2a
 
Aneta Switala - kl. 2a
"Nie dla szkoly, lecz dla zycia sie uczymy."
Seneka



Magdalena Vickerman - kl. 4a,   kl. 0c
 
Magdalena Vickerman - kl. 4a, kl. 0c
"Jestem z tych, którzy wierzą, że Nauka jest czymś bardzo pięknym."
Maria Sklodowska-Curie



Beata Wegrzynowicz - kl. 3a , kl. 3b
 
Beata Wegrzynowicz - kl. 3a , kl. 3b




 
Izabela Wenc - kl 7c




 
Małgorzata Zygadło kl. 2d, kl. 3d




 
Marta Żółtowska - kl. 7




 




Nauczyciele z Lat Poprzednich
Szkoła posiada akredytacje
Illinois State Board of Education
Copyright © Juliusz Slowacki Polish School All rights reserved. Web site design by ASPAinc